Strefa Klienta 52 30 20 605
Adamski Marek Zakłady Zbożowe w Żninie

ul. Sportowa 1
88-400 Żnin
52 30 20 605
Zadzwoń

zzznin.awizo@wp.pl
Napisz do nas e-mail

O firmie

Europejski Fundusz Rolny

na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.

Operacja pn. Usprawnienie procesu przyjmowania surowca. Wprowadzenie procesu kontrolowanych parametrów przechowywania. Konfekcjonowanie zbóż współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.2 Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi i ich rozwój Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

    Pod nazwą Adamski Marek Zakłady Zbożowe w Żninie istniejemy na pałuckim rynku rolnym od 2001 roku.

   Natomiast korzenie firmy sięgają lat pięćdziesiątych kiedy to w ramach Polskich Zakładów Zbożowych pobudowano pierwsze magazyny zbożowe przy ul. Sportowej. Od tego czasu w tym miejscu rozpoczął się skup płodów rolnych i nieprzerwanie trwa po dziś dzień. Dzięki wieloletniemu zaufaniu rolników powierzchnie magazynowe i asortyment oferowanych usług ciągle unowocześnia się i wzrasta. 

  Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych polskich producentów nawozów. Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w skupie rzepaku oraz zbóż  w tym kukurydzy, produkujemy znane i cenione na lokalnym rynku koncentraty jak również współpracujemy z wiodącymi producentami pasz i dodatków paszowych. Oferujemy szeroką gamę premiksów, koncentratów, pasz oraz przeróżnych dodatków.

   Jesteśmy zakładem przyjaznym dla rolnictwa, gwarantujemy fachowe doradztwo i kompleksową obsługę dla naszych kontrahentów.

 

  Nasza działalność jest zgodna z europejskim systemem HCCPREDcert, PN-EN ISO 9001:2015 - 10 oraz PRIMUS NOMINATUS co potwierdzają uzyskane certyfikaty.

 

                    

 

 

 

Zapraszamy do współpracy.